ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
28-29 WRZEŚNIA 2023
STACJONARNIE lub ONLINE

Szymon Danecki

specjalista od marketingu

Specjalista od marketingu, który wierzy, że rzeczywistość składa się z opowiadanych historii. Swoje podejście przekłada na doradztwo i wsparcie firm w tworzeniu wartości. Współpracował z największymi markami, z udziałem czołowych polskich Twórców. W Lifetube odpowiada za tworzenie i prowadzenie kampanii w social mediach.

PANEL DYSKUSYJNY 2

 
The best players: jak budować silną współpracę z influencerami?

Zagadnienia szczegółowe:

  • Jakie elementy odgrywają kluczową rolę podczas przed, w trakcie i po współpracy z influencerami?
  • W jakie rozwiązania i narzędzia zainwestować, by tworzyć skuteczne kampanie z influencerami?
  • Jakie największe trudności spotykają marketerów we współpracy z influencerami i jak sobie z nimi poradzić?
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXII. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży, od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2023 Forum Media Polska