ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
28-29 WRZEŚNIA 2023
STACJONARNIE lub ONLINE

Adrianna Dębska

Dyrektor Handlowa w GetHero

Adrianna Dębska – Dyrektor Handlowa i szefowa zespołu handlowego w GetHero. Od 7 lat spełnia się w branży Digital Marketingu, prowadząc kampanie reklamowe z udziałem najpopularniejszych polskich influencerów. W GetHero zrealizowała projekty dla ponad 70 klientów i marek – m.in. OLX, Kazar, Maybelline New York, Garnier czy Dr. Oetker. Zwolenniczka prowadzenia współprac influencerskich zgodnie z polityką brand safety.

PANEL DYSKUSYJNY 2

 
The best players: jak budować silną współpracę z influencerami?

Zagadnienia szczegółowe:

  • Jakie elementy odgrywają kluczową rolę podczas przed, w trakcie i po współpracy z influencerami?
  • W jakie rozwiązania i narzędzia zainwestować, by tworzyć skuteczne kampanie z influencerami?
  • Jakie największe trudności spotykają marketerów we współpracy z influencerami i jak sobie z nimi poradzić?
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXII. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży, od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2023 Forum Media Polska