ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
28-29 WRZEŚNIA 2023
STACJONARNIE lub ONLINE

Artur Jabłoński

Założyciel i CEO digitalk.pl, konsultant biznesowy, autor 4 bestsellerów o marketingu, bloger, podcaster

Przedsiębiorca, konsultant i edukator. Założyciel i CEO firmy doradczej i agencji marketingowej digitalk.

Wraz z zespołem pomaga firmom zwiekszyć sprzedaż i usprawnić działania marketingowe i sprzedażowe poprzez doradztwo, szkolenia lub prowadzenie kampanii. Pracował m.in. dla: Swiss, Ergo Hestia, Oferteo, Wydawnictwa Znak, Otomoto, Otodom, NEUCA, Sphinx, Tel Aviv Urban Food Województw Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego czy Instytutu Matki i Dziecka.

Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Na sali szkoleniowej spędził już ponad 6 tysięcy godzin. To do niego inne agencje wysyłają swoich ludzi, by nauczył ich tworzyć skuteczne kampanie.

Autor czterech bestsellerowych poradników biznesowych: “Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie”, “Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)” (nr 1 na liście sprzedaży w Empiku w kategorii marketing nieprzerwanie od kilku lat), „Skuteczna reklama na Linkedin”, „Zrozumieć Marketing", jak również jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com i najchętniej słuchanych podcastów - Konkretnie o Marketingu.

Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce: Wyższych Szkół Bankowych, AGH w Krakowie oraz Politechniki Białostockiej. Nagradzany prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w kraju.

PRELEKCJA 5

 
Obszar: SPRZEDAŻ I MARKETING
Wirtualna rzeczywistość a procesy sprzedażowe - co się właściwie zmieni?

Zagadnienia: W ostatnich latach działy sprzedaży przechodzą rewolucję. Wpierw konieczność w trybie przyspieszonym nauczenia się, jak sprzedawać zdalnie, gdy z wiadomych przyczyn spotkania na żywo musiały zostać ograniczone. Jeszcze nie skończyliśmy transformacji w tym zakresie, a już przed nami nowe wyzwania - AI, wirtualna rzeczywistość, rozszerzona rzeczywistość i podobne. Co się zmieni, a co zostanie bez zmian? Czy to rzeczywiście będzie taka rewolucja, na jaką wygląda?

Zagadnienia szczegółowe:

  • Analiza dotychczasowych procesów sprzedaży.
  • Omówienie zmian, jakie nastąpią po wprowadzeniu VR do procesu sprzedaży.
  • Zastosowanie VR w sprzedaży i procesach sprzedażowych.
  • Korzyści płynące z zastosowania VR w procesach sprzedaży.
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXII. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży, od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2023 Forum Media Polska