ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
28-29 WRZEŚNIA 2023
STACJONARNIE lub ONLINE

Dagmara Pakulska

Social Media Trainer & Consultant

Marketerka, przedsiębiorczyni i wykładowczyni akademicka. Jedna z Top 25 Liderek polskiego LinkedIna według magazynu Forbes Women. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach marketingowych, by w końcu założyć własną firmę, którą prowadzi od ponad 6 lat. Konsultuje, szkoli i buduje strategie marketingowe zarówno dla dużych, jak i małych marek. Współpracowała już m.in. z TVN, Jeronimo Martins Polska, Żabką, Kino Polska czy mBankiem. Specjalizuje się w social mediach, a jej konikiem są działania organiczne, personal branding oraz employee advocacy. Autorka Niby-Prasówki - zestawu newsów dla branży kreatywnej. Współautorka i opiekunka dwóch kierunków studiów podyplomowych na WSB: Marketing B2B & B2C oraz Social Selling.

PRELEKCJA 2

 
Obszar: PERSONAL BRANDING
Personal branding w świecie AI

Zagadnienia: Sztuczna inteligencja z impetem wkroczyła do świata personal brandingu. Czy to oznacza schyłek eksperckich marek osobistych?

Zagadnienia szczegółowe:

  • Czym tak naprawdę jest personal branding i dlaczego jest tematem, który dotyczy każdego?
  • Personal branding a zaufanie - czy AI może je zburzyć?
  • Czy jest sens tworzyć eksperckie treści w czasach, w których za pomocą kilku kliknięć zrobi to za nas maszyna?
  • AI wrogiem czy sprzymierzeńcem marki osobistej?
  • Sprawdzone narzędzia i techniki, które usprawnią proces budowania personal brandingu?
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXII. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży, od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2023 Forum Media Polska