ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
28-29 WRZEŚNIA 2023
STACJONARNIE lub ONLINE

Agnieszka Samel-Gorzela

Menedżer Działu Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej w ORLEN S.A. oraz Ambasador Marki Pracodawcy ORLEN

Mgr. Psychologii, EMBA, Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B oraz B2C w branżach energetyka, HoReCa, finanse, edukacja. Od 5 lat Menedżer w ORLEN S.A., kieruje Działem Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej oraz pełni funkcję Ambasadora Marki Pracodawcy ORLEN. Odpowiada za standard obsługi klienta w sieci sprzedaży detalicznej ORLEN S.A.. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w szkoleniu sił sprzedaży.

PANEL DYSKUSYJNY 1

 
Odpowiedzialność społeczna, czyli marketingowy game changer. Jak pozostać konkurencyjną firmą, dzięki uwzględnieniu działań CSR w strategii?

Zagadnienia szczegółowe:

  • Jak odnaleźć się w wymaganiach i oczekiwaniach współczesnych konsumentów?
  • Dlaczego klienci wybierają marki, które podejmują działania CSR?
  • Co zyskują marki, które wdrażają do swoich strategii działania CSR?
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXII. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży, od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2023 Forum Media Polska