ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
22-23 WRZEŚNIA 2022
STACJONARNIE lub ONLINE

Karolina Bąkowska

Strategy Manager w Gameset (Grupa LTTM)

Od ponad pięciu lat zajmuje się wsparciem marek w obszarze social media, zawsze stawiając na nieszablonowe podejście ponad utarte ścieżki. Poszukiwania nowych sposobów na skuteczną i kreatywną komunikację ukierunkowały jej zainteresowania głównie na gaming marketing, nie zapomina jednak o swoich korzeniach i nadal eksploruje możliwości oferowane przez bardziej tradycyjne platformy społecznościowe.

PRELEKCJA 10

 
Obszar: Influencer Marketing
Czy przyszłość influencerów to tylko avatary?

Zagadnienia: Social media to nieustanne, dynamiczne zmiany, którym muszą sprostać influencerzy. W jakich kierunkach będzie rozwijać się ich działalność w obliczu metaverse czy tiktokizacji? Które platformy i narzędzia dają największy potencjał? Przyjrzyjmy się temu, jak trendy technologiczne będą kształtować rynek influencer marketingu.

Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXI. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2022 Forum Media Polska