ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
22-23 WRZEŚNIA 2022
STACJONARNIE lub ONLINE

Bartosz Malinowski

Head of Voicebot Department.

Biorąc pod uwagę studia inżynierskie związane z elektroniką i telekomunikacją, zainteresowanie automatyzacją i sztuczną inteligencją przyszło Bartoszowi bardzo naturalnie. Jako ekspert automatyzacji w branży HR, często zabiera głos na konferencjach branżowych organizowanych przez Puls Biznesu, m.in. o „Inteligentnej automatyzacji i robotyzacji procesów branży HR”. Był również gościem wydarzeń HR Talks organizowanych przez eRecruiter. Misją Bartosza jest pomoc w rozwijaniu firm za pomocą mądrej automatyzacji, a także budowa ekosystemu Voicebota poprzez integracje z dostawcami systemów ATS z całej Europy.

PRELEKCJA 7

 
Obszar: Marketing Przyszłości
Jak zwiększyć ROI rozmawiając z każdym klientem? AI w komunikacji głosowej.

Zagadnienia: Dzięki czemu klienci bardziej lubią Twoją markę i więcej kupują? Czym jest konwersacyjna AI i w czym pomaga? Jak Voicebot może poprawić komunikację i zwiększyć ROI w zależności od sposobu kontaktu z klientem.

Zagadnienia szczegółowe:

  • Komunikacja z klientem: przed, w trakcie i po zakupie
  • Obsługa klienta: przed, w trakcie i po zakupie
  • Konwersacyjna AI w komunikacji z klientami
  • Rozwiązanie Apifonica wykorzystujące konwersacyjną sztuczną inteligencję
  • Czym jest AI-Voicebot firmy Apifonica
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXI. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2022 Forum Media Polska