ZGŁOŚ UDZIAŁ!
Skorzystaj z promocyjnej ceny
28-29 WRZEŚNIA 2023
STACJONARNIE lub ONLINE

Justyna Zawadzka

Group Influencer Manager w LTTM

Jako Group Influencer Manager w LTTM odpowiada za kilkunastoosobowy zespół Influencer managerów pozyskujących i realizujących kampanie influencerskie z każdej dziedziny rynku, wszystkich branż oraz aktualnie dostępnych platform social media. Czuwa nad jakością realizacji, doborem twórców i realizacją KPI zespołu, wspierając ich w codziennej pracy. Zajmuje się także rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników. W organizacji od ponad 6 lat, przez większość tego czasu jako dedykowany manager topowych influencerek beauty/fashion. Ma na koncie setki zrealizowanych projektów, od klasycznych działań twórców internetowych, po kolekcje ubrań, kosmetyków czy książki stworzone przez jej podopiecznych wspólnie z markami.

Karierę w mediach rozpoczęła od wydawnictwa Marquard media, gdzie zajmowała się sprzedażą powierzchni reklamowych w magazynach Harper's Bazaar czy HOT moda, zajmując się klientami z branż urody, mody i lifestyle.

PANEL DYSKUSYJNY 2

 
The best players: jak budować silną współpracę z influencerami?

Zagadnienia szczegółowe:

  • Jakie elementy odgrywają kluczową rolę podczas przed, w trakcie i po współpracy z influencerami?
  • W jakie rozwiązania i narzędzia zainwestować, by tworzyć skuteczne kampanie z influencerami?
  • Jakie największe trudności spotykają marketerów we współpracy z influencerami i jak sobie z nimi poradzić?
Tegoroczny Kongres Online Marketing to już kolejna, XXII. edycja wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Online Marketing. Razem z ekspertami z branży, od lat dzielimy się nowościami i przekazujemy tylko aktualne, interesujące treści, poparte praktyką. Udział w Kongresie to szansa zarówno dla reprezentantów małych firm, jak i osób tworzących działy marketingu w korporacjach. Naszym celem jest tworzenie komfortowej przestrzeni do zdobywania wiedzy niezależnie od stopnia zaawansowania uczestników oraz pozyskiwania kontaktów biznesowych.
Do tej pory we wszystkich edycjach Kongresu wzięło udział prawie 200 prelegentów i przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy marketerów.

© Copyright 2023 Forum Media Polska